loading

Kabáty
Biely dámsky kabát s výšivkou srdca
1,500.00€
Dámsky luxusný kabát z príjemnej vlnenej látky s ručnou výšivkou srdca zlatou niťou doplnené štrasovými kamienkami.Je v prírodnej bielej farbe.Chrbát je ozdobený výšivkou v tvare folklórneho srdca.Výš..
Červený dámsky vlnený kabát folklór Heart
955.00€
 Červený vlnený zimný kabát s veľkou fazónou z folklórnej kolekcie.Na fazóne sú aplikácie ľudového motívu srdca, vytvorené ručne z štrasových kamienkov a zlatej šnúry.Vrecká sú v bočnom švíku. Fa..
Dámsky vlnený kabat čierny s Beltbag
850.00€
Čierny dámsky kabát s veľkou fazónou.  Je z kvalitnej virgin vlny.Vrecká sú umiestnené v bočných švíkoch.Zapína sa na jeden našívací drukel. Namiesto opasku je doplnený o Beltbag v čiernej f..
Tmavomodrý kabát s kašmírom a motívom srdca
1,500.00€
Originálny tmavomodrý zimný kabát s aplikáciou srdca na prsiach.Kabát je z kvalitného flaušu v zložení s kašmírom.Má širokú sukňu a 3/4 široké rukávy.Aplikácia srdca a aj pruhy na rukávoch je použitá ..
Tmavomodrý vlnený kabát so zlatou čipkou
846.00€
Tmavomodrý dámsky kabát z kvalitného vlneného flaušu.Čipka v zlatej farbe je na rukávoch a na širokom opasku.Kabát sa zapína na jeden kovový našívací druk.Kabát je s podšívkou.Kontaktujte nás pre viac..
Vlnený dámsky kabát colorblock
876.00€
Dámsky luxusný designový a nadčasový kabát z príjemnej vlnenej látky -flaušu. Je z kolekcie Colorblock, jesenných a zimných kábatov  Eva Beňová 2018 Má moderný strih oversize.  Je kombino..
Vlnený kabát colorblock camel
850.00€
Dámsky luxusný kabát z príjemnej vlnenej látky -flaušu.Je z kolekcie Colorblock  kábatov  Eva Beňová 2018Má moderný strih oversize. Je kombinovaný z dielov v čiernej farbe, camel farbe ..
Vlnený kabát vo farbe camel
658.00€
Béžový dámsky kabát s veľkou fazónou.  Je z kvalitnej vlny.Vrecká sú umiestnené v bočných švíkoch.Zapína sa na jeden našívací drukel. Je doplnený opaskom - viazačkou.Fazóna je ozdobne prešte..
Vlnený sivý kabát oversize
750.00€
Sivý vlnený kabát v strihu oversize. Zapína sa na našívacie druky.Vrecká sú umiestnené v bočných švíkoch.Klasická fazóna je ozdobne preštepovaná.Kabát je s podšívkou v bielej farbe.Je vhodný na precho..
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)